Vitajte v Go Create Performance diagnostickom centre

Spoľahlivý prístup k diagnostike, liečbe poranení a zlepšeniu výkonu

Príďte k nám a zistite, kde sú vaše výkonnostné hranice. Naučíme vás správne a efektívne behať s pomocou technológie Run3D. Otestujeme vás aj vaše srdce pri záťaži a nastavíme vám tréningový plán priamo na mieru. Ak vás niečo bolí, náš fyzioterapeut vám ukáže, ako cvičením predísť bolesti.

Dôležité pokyny k diagnostikám:
 

 

Poprosíme klientov, ktorí sa vrátili z dovolenky z rizikových krajín (COVID-19), aby si najskorší termín na diagnostiku hľadali 14 dní po príchode na Slovensko. Ďakujeme za pochopenie.

 

Doma je potrebné vytlačiť, vyplniť a podpísať všetky potrebné dokumenty, ktoré sú potrebné pre vykonanie diagnostiky.

Situácia sa pomaly vracia do normálu avšak my naďalej fungujeme s prísnymi hygienickými opatreniami. Veríme, že spolu to zvládneme. Spustené sú všetky balíčky Spiroergometrie a Run3D diagnostiky, lekárska poradňa každý utorok a individuálne terapie. Všetky aktuálne informácie sledujte na našom Facebooku.

Dôležité dokumenty na stiahnutie:

Objednajte sa na presný dátum a čas ONLINE alebo na +421 948 080 366

Run3D

Run3D má za cieľ pomôcť predchádzať zraneniam identifikáciou rizikových faktorov, zlepšiť výkonnosť a robiť lepšie bežecké rozhodnutia.

Go_Create_FS-122_edited.jpg

Spiroergometria

Má za cieľ určiť úroveň všeobecnej trénovanosti, telesnej zdatnosti, aeróbnej a anaeróbnej kapacity pri zvyšovaní záťaže na organizmus počas testovania.

FootBalance

FootBalance® sú inovatívne a cenovo dostupné vložky na mieru, ktoré na základe dôkladnej analýzy vytvarujeme na mieru za menej ako 10 minút.

Tréningové plány

Pripravuješ sa na maratón, polmaratón, alebo chceš schudnúť do plaviek? Dosiahni spolu s nami svoj cieľ. Vytvoríme ti bežecký tréningový plán priamo na mieru.

Lekár

Konzultácie s lekárom, ktorý má bohaté dlhoročné skúsenosti s diagnostikou, riešením športových úrazov, či chronických bolestí pohybového aparátu.

Aerify recovery

Už nie je potrebné sa potiť. Regenerujte spolu s nami po pretekoch alebo náročnom tréningu. Rezervujte si čas a príďte si k nám oddýchnuť.

Masáže

Hľadáte miesto kde by ste mohli zrelaxovať a zregenerovať po ťažkom športovom výkone? Ste na správnom mieste...

THEAL laserová terapia

Ide o unikátnu terapeutickú metódu, ktorá je cielená a individuálne prispôsobiteľná pacientovi. Má vysoké analgetické a mobilizačné účinky už od prvej terapie.

Kurzy a workshopy

Vzdelávajte sa spolu s nami v oblasti pohybu, nastavenia tréningov, osvojenia správnych cvikov a veľa ďalšieho.

PRIPRAVUJEME...

Hyperbarická komora

Hyperbarická oxygenoterapia predstavuje liečbu vdychovaním kyslíka v priestore s pretlakom, ktorá znásobuje jeho účinok.

KONTAKT

Go Create Performance centrum
Kopčianska 16

851 01 Bratislava

Mail: gcp@go-create.sk

Objednávky: +421 948 080 366

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon

© by Go Create Performance s.r.o.