Vitajte v Go Create Performance diagnostickom centre

Spoľahlivý prístup k diagnostike, liečbe poranení a zlepšeniu výkonu

Príďte k nám a zistite, kde sú vaše výkonnostné hranice. Naučíme vás správne a efektívne behať s pomocou technológie Run3D. Otestujeme vás aj vaše srdce pri záťaži a nastavíme vám tréningový plán priamo na mieru. Ak vás niečo bolí, náš fyzioterapeut vám ukáže, ako cvičením predísť bolesti.

Dôležité pokyny k diagnostikám:
 

 

Vzhľadom na situáciu ohľadom COVID-19 sme aj my nútení v záujme ochrany nás a našich klientov dodržiavať prísne pravidlá.

Veríme, že naši klienti sú zodpovední, a preto by sme chceli požiadať všetkých, ktorí majú u nás nahlásený termín, aby sa nám preukázali s negatívnym antigénovým testom nie starším ako 24h alebo PCR testom nie starším ako 72h alebo očkovaním Pfizer/Moderna minimálne 14 dní po druhej dávke alebo Astra Zeneca 5 týždňov po prvej dávke.

 

Doma je potrebné vytlačiť, vyplniť a podpísať všetky potrebné dokumenty, ktoré sú potrebné pre vykonanie diagnostiky.

Fungujeme aj naďalej s prísnymi hygienickými opatreniami. Veríme, že spolu to zvládneme. Spustené sú všetky balíčky Spiroergometrie a Run3D diagnostiky, lekárska poradňa každý utorok a všetky ostatné služby. Všetky aktuálne informácie sledujte na našom Facebooku.

Dôležité dokumenty na stiahnutie:

Objednajte sa na presný dátum a čas ONLINE alebo na +421 948 080 366

Run3D

Run3D má za cieľ pomôcť predchádzať zraneniam identifikáciou rizikových faktorov, zlepšiť výkonnosť a robiť lepšie bežecké rozhodnutia.

Go_Create_FS-122_edited.jpg

Spiroergometria

Má za cieľ určiť úroveň všeobecnej trénovanosti, telesnej zdatnosti, aeróbnej a anaeróbnej kapacity pri zvyšovaní záťaže na organizmus počas testovania.

FootBalance

FootBalance® sú inovatívne a cenovo dostupné vložky na mieru, ktoré na základe dôkladnej analýzy vytvarujeme na mieru za menej ako 10 minút.

Tréningové plány

Pripravuješ sa na maratón, polmaratón, alebo chceš schudnúť do plaviek? Dosiahni spolu s nami svoj cieľ. Vytvoríme ti bežecký tréningový plán priamo na mieru.

Lekár

Konzultácie s lekárom, ktorý má bohaté dlhoročné skúsenosti s diagnostikou, riešením športových úrazov, či chronických bolestí pohybového aparátu.

Aerify recovery

Už nie je potrebné sa potiť. Regenerujte spolu s nami po pretekoch alebo náročnom tréningu. Rezervujte si čas a príďte si k nám oddýchnuť.

Masáže

Hľadáte miesto kde by ste mohli zrelaxovať a zregenerovať po ťažkom športovom výkone? Ste na správnom mieste...

THEAL laserová terapia

Ide o unikátnu terapeutickú metódu, ktorá je cielená a individuálne prispôsobiteľná pacientovi. Má vysoké analgetické a mobilizačné účinky už od prvej terapie.

kajo4_web.jpg

Health coaching

Zdravie je vraj to najdôležitejšie čo máme a preto sa o neho treba starať. Pomôžeme vám dostať sa na tú správnu cestu.

Hyperbarická komora

Hyperbarická oxygenoterapia predstavuje liečbu vdychovaním kyslíka v priestore s pretlakom, ktorá znásobuje jeho účinok.

Kryoterapia

Lokálna kryoterapia sa používa na zníženie bolesti, zápalu a opuchu v cieľových oblastiach. Stimuluje receptory chladu s cieľom spustiť protizápalovú reakciu.

Ice Blocks

Kurzy a workshopy

Už čoskoro sa môžete tešiť na kurzy a workshopy z oblasti správnej regenerácie, nastavenia tréningu a health coachingu.

VYPER-2.0-BLK-ITBAND-LO-RES.jpg

PRIPRAVUJEME...