top of page

Vitajte v Go Create Performance diagnostickom centre

Spoľahlivý prístup k diagnostike, liečbe poranení a zlepšenie výkonu

Príďte k nám a zistite, kde sú vaše výkonnostné hranice. Naučíme vás správne a efektívne behať s pomocou technológie Run3D. Otestujeme vás aj vaše srdce pri záťaži a nastavíme vám tréningový plán priamo na mieru. Ak vás niečo bolí, náš fyzioterapeut vám ukáže, ako cvičením predísť bolesti.

Výsledky športovcov sa odvíjajú od kondičnej prípravy, techniky v danej športovej disciplíne, taktiky počas pretekov, ale aj iných faktorov, ktoré môžu ovplyvniť výkon. Diagnostika pohybového aparátu a záťažové testy slúžia na zistenie aktuálneho stavu športovca, od ktorého sa odvíja ďalšia príprava.

Náš tím

Peter Špánitz

CEO

Šéf, ktorý stále hľadá niečo nové a iné ako majú všetci ostatní a chce mať vždy všetko dokonalé.

Poznávacie znamenie:

Limited edition

Martina Čibová

Manager

Je manager, ambasádor a bežec v jednej osobe. Stará sa o to, aby v centre a e-shope fungovalo všetko ako má.

Lucka.png

Mgr. Lucia Zábrodská
Run3D specialist, fyzioterapia

Fyzioterapeutka a špecialistka na Run3D diagnostiku pohybu a laserovú terapiu. Preštuduje vašu biomechaniku do posledného detailu. Lucia je tá, ktorá vás naučí správne sa hýbať a zbaví vás bolesti.

viki.jpeg

Bc. Viktória Wiebauerová
Performance specialist

Viki je odborníčka na záťažové testovanie a metabolické parametre aj v záťaži. Ukáže vám kde sú vaše limity a ako behať správne a efektívne.

Marcel Matanin
Tréner

Marcela asi všetci poznáte. Patrí medzi trénersku špičku na Slovensku. Ak máte svoj cieľ, Marcel vám vytvorí tréningový plán priamo na mieru.

Zdenek Štěpánek
Tréner

"Moje cesta životem je POHYB, sám se hýbat a nabízet jej lidem kolem sebe. Aj do pohybu patří to, co k životu. Jednou dolů, jednou nahoru a pak tě překvapí klička do strany.

Pohybujte se, jak vám tělo a mysl dovolí, užívejte si to s vděčností."

zdenek.jpg
bottom of page