top of page

ČO JE ICE GEL C30 A AKO HO POUŽÍVAŤ?

V tomto praktickom článku "ako na to" vám vysvetlíme, čo je to C30 Ice Gel od značky Neversecond, ako vám môže pomôcť a tipy, ako ho čo najlepšie využiť.

Neversecond Ice Gel C30

Gély C30 Ice Gels, ktoré boli uvedené na trh práve v čase letných horúčav, môžu byť skutočnou "zmenou hry" pre športovcov, ktorí trénujú a súťažia v horúcom počasí. Gély C30 Ice Gels, ktoré spoločnosť Neversecond úspešne nasadila počas Tour de France 2022 a u šampióna z roku 2023 na pretekoch Unbound Gravel Keegana Swensona, budú najnovšie energetické gély C30 Ice Gels hojne využívať mnohí špičkoví profesionáli vo vytrvalostných a trailových športoch počas celej letnej sezóny 2024.


ČO JE ICE GEL C30?

C30 Ice Gels je zmraziteľný energetický gél, ktorý kombinuje rýchle dodanie energie izotonického energetického gélu s chladivými účinkami ľadovej triešte. C30 Ice Gel je energetický gél, ktorý po zmrazení pomáha ochladzovať telesnú teplotu tela.


AKÉ SÚ VÝHODY ICE GEL C30?

Ľadové gély C30 Ice Gels dodávajú 30 gramov rýchlo sa vstrebávajúcej energie vďaka zloženiu glukózy a fruktózy v pomere 2:1. Každý C30 Ice Gel obsahuje aj 200 mg sodíka na prísun a zadržiavanie tekutín. Ako mrazený výrobok môžu C30 Ice Gels tiež pomôcť ochladiť telesnú teplotu.


KEDY BY MALI ŠPORTOVCI POUŽÍVAŤ C30 ICE GELS?

Vytrvalostní športovci môžu používať C30 Ice Gels počas pretekov, zápasov alebo súťaží, kde podporný tím môže udržiavať chladné podmienky pre udržanie gélu studeného. C30 Ice Gels sú ideálne aj ako súčasť regenerácie po tréningu v horúcom počasí. Jednoducho skonzumujte C30 Ice Gel po tréningu, aby ste naštartovali príjem sacharidov a ochladili sa.


AKO MÁM ZAMRAZIŤ GÉLY C30 ICE GELS?

Gély C30 Ice Gels zamrazte vrchnákom nahor. Nezmrazujte ich v polohe ležmo. Zmrazovanie smerom nahor umožňuje, aby tekutina zamrzla mimo "zóny rezu", takže sa pred použitím ľahšie rozrežú. Gély C30 Ice Gels môžete zamraziť vo vnútri škatule alebo jednotlivo.

Ice Gel freezing

AKO DLHO TRVÁ ZMRAZENIE ICE GELS C30?

Ľadové gély C30 by sa mali úplne zmraziť do 3 až 4 hodín v štandardných podmienkach mrazničky. Je dôležité uchovávať ich úplne zmrazené až do použitia. Ľadový gél C30 vyberte z mrazničky alebo chladničky tesne pred použitím. Na použitie sú pripravené hneď po vybratí z mrazničky. Stačí vybrať z mrazničky, odstrihnúť vrchnú časť a spotrebovať.

Ako otvoriť Ice Gel

AKO DLHO ZOSTANÚ ICE GELS C30 ZMRAZENÉ?

Po vybratí z mrazničky (alebo veľmi chladnej chladničky) by ste mali C30 Ice Gel spotrebovať do 5 až 10 minút. Ide o ľadovú triešť, preto sa v horúcich podmienkach veľmi rýchlo roztopí.


AKO MÔŽEM KONZUMOVAŤ ICE GEL C30?

C30 Ice Gel konzumujte len ako zmrazený výrobok. Vytlačte ho zdola nahor rovnako ako štandardný energetický gél. V zmrazenej forme je výrobok ako nanuk. Vytlačte ho a konzumujte v porciách po kúskoch.

Konzumácia Ice Gel

MÔŽEM KONZUMOVAŤ ICE GEL C30 AKO ŠTANDARDNÝ ENERGETICKÝ GÉL (BEZ ZMRAZENIA)?

Neodporúčame konzumovať C30 Ice Gel ako nezmrazený výrobok. Keďže konzistencia nezmrazeného výrobku je tekutá, konzumácia bude veľmi náročná.

10 views

Recent Posts

See All

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page