top of page
Go_Create_FS-45.jpg

3D DIAGNOSTIKA POHYBU

Pokyny k diagnostike:

priniesť si čisté bežecké/športové tenisky, kraťase (reflexné body sa lepia priamo na telo), tričko - ideálne, aby mali veci, čo najmenej reflexných prvkov

Priebeh diagnostiky:

  • fyzioterapeutka si vás najprv zdiagnostikuje mimo bežeckého pásu

  • následne vás oterčíkuje reflexnými bodmi a prebehnete sa chvíľku na páse

  • systém nám ukáže výstup jednotlivých parametrov, ktoré si spolu prejdete s fyzioterapeutkou

  • ak ste si zvolili balíček s ukážkou cvikov, fyzioterapeutka vám ukáže cviky, alebo absolvujete následnú terapiu (v závislosti od problému)

  • zvyčajne do 24 h obdržíte spracovaný podrobný odborný report

  • diagnostika trvá do 2 resp. 3 hodín (v závislosti od zvoleného balíčka) a spracovanie odborného reportu 2 hodiny mimo diagnostiky

* Rezerváciu je možné stornovať najneskôr 24 hodín pred termínom telefonicky na čísle +421 948 912 459 alebo mailom na gcp@go-create.sk, inak Vám bude účtovaný storno poplatok vo výške 100%.

V medicíne a fyzioterapii sa 3D diagnostika pohybu používa na diagnostiku a liečbu rôznych porúch pohybového aparátu a zranení.

 

Pomáha lekárom a terapeutom identifikovať abnormality v pohybovom vzore, nerovnováhe svalových skupín a problémoch s kĺbmi a väzmi. Na základe týchto informácií môže byť vytvorený individuálny rehabilitačný plán, ktorý zlepšuje funkčnosť a obnovuje pohybový aparát.

V športovej výkonnosti sa 3D diagnostika pohybu využíva na analýzu techniky pohybu a biomechaniky športovcov. Týmto spôsobom sa identifikujú oblasti potenciálneho zlepšenia, optimalizujú sa športové pohyby a minimalizujú riziká zranení. 3D diagnostika pohybu je obzvlášť užitočná pri športoch, ako je napríklad beh, cyklistika, golf, tenis a ďalšie, kde presná technika a mechanika pohybu sú kritické pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

Celkovo poskytuje 3D diagnostika pohybu významné informácie o pohybovom vzore a biomechanike tela, čo pomáha pri diagnostike, liečbe a optimalizácii pohybového aparátu.

bottom of page